Súgó – szalagcím

Sablon tagjai

Ezen a lapon megtekintheti és módosíthatja ennek az eDirectory-sablonobjektumnak a tagjait. Ez a tulajdonságlap az ezzel a sablonnal létrehozott felhasználókat sorolja fel. A rendszer automatikusan kezeli a listát, de manuálisan is hozzáadhat és eltávolíthat tagokat.

Hozzáadás

Egy vagy több felhasználó listához történő hozzáadásához kattintson a Hozzáadás elemre, vagy nyomja le az Insert billentyűt.

Törlés

Egy vagy több felhasználó listáról történő eltávolításához jelölje ki a kívánt felhasználókat, és kattintson a Törlés elemre.

Ha több felhasználót szeretne kijelölni, a CTRL vagy SHIFT billentyűt lenyomva tartva kattintson a kívánt felhasználókra.

A NetIQ kereskedelmi védjegyeiről a http://www.netiq.com/company/legal/ címen található részletes információ.